Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

Blagdan Svih Svetih

U nedjelju 1. studenog proslavili smo svetkovinu Sviju Svetih, dan kada se sjećamo svojih dragih i milih koji su preselili u vječni život. Tog dana ponajprije smo slavili sve svece i svetice koje je Crkva proglasila svetima, kao i one koji su svojim životom ostvarili ideal kršćanskog života te su njihove duše ušle u kraljevstvo Božje.  Sveta misa u 11h, održana je na mjesnom groblju u Loboru, a predvodio ju je naš vlč. Vladimir Drnetić. Prije završnog blagoslova, u procesiji se krenulo do križa gdje je održan blagoslov groblja, a potom su položeni vjenci na posljednje počivalište loborskih župnika (Josip Kotarski, Vladimir Boroša i Vinko Mrkoci) te počivalište svećenika Danijela Labaša koji je rodom iz Lobora.

 

 

     

Podijelite s prijateljima:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.