Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

Koncert povodom Svjetskog dana glasa

U petak, 21. travnja 2017. godine u Loboru je koncertom obilježen Svjetski dan glasa. Ovaj put je domaćin bio Dječji zbor „Sveta Ana“, a koncert je održan s početkom u 19 sati u Crkvi svete Ane. Njihovi gosti bili su dva zbora iz susjednog grada Zlatara, zbor srednje škole i zbor Osnovne škole Antuna Kovačića, oba pod ravnanjem profesorice Josipe Hopek. Svojim su izvedbama pred okupljenu publiku iznijeli plodove svoga rada i truda koji su utkali u svaku otpjevanu notu. Kao što je već poznato, domaćini su nedugo osvojili i nagradu na natjecanju u Požegi te su prekrasne melodije zavidnog repertoara odlučili podijeliti i s okupljenim sumještanima. Njihovim gostima državno natjecanje tek predstoji pa su taj dan odlučili posvetiti onome u čemu najviše uživaju, pjesmi i druženju.

     

Podijelite s prijateljima: