Košarica ljubavi

kosarica

Dragi župljani,

Dragi župljani na 1. nedjelju Došašća počinje naša akcija “KOŠARICA LJUBAVI” u kojoj prikupljamo namirnice za najpotrebnije župljane. A te iste namirnice biti će im dostavljene u petak 22.12. 2017.

Ove godine uz suradnju SOCIJALNOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR I ŽUPE SV. ANE LOBOR akcija “košarica ljubavi “ proširiti će se pred trgovine naše općine. Također ćete tamo moći ostaviti svoj dar za najpotrebnije u župi i općini. Akcija ispred trgovina događat će se vikendima i to: 2.,3.,9.,10.,16., i 17. 12. 2017. Ne zaboravimo JEDNA NAMIRNICA JE JEDAN SMJEŠAK NAJPOTREBNIJEG ČOVJEKA.

Od namirnica se prikupljaju trajne stvari, konzerve, trajno mlijeko, tjestenina, ulje, brašno, slatkiši za djecu, suhomesnati proizvodi, higijenske potrepštine i sl.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.