Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

Nedjelja zahvale – 2015.

Ove nedjelje, 25. listopada, u svetištu Majke Božje Gorske proslavljena je misa zahvalnica za Božja dobročinstva. Ovom nedjeljom željelo se zahvaliti svima koji ovu župu čine tako živom i bogatom u duhovnom smislu  te Bogu i Majci Božjoj na svemu što su nam kroz ovu godinu podarili. Nakon mise bio je blagoslov ovogodišnjih Božjih darova i plodova zemlje te blagoslov novih stepenica. Kao što svaka kuća ima svoj ulaz i blagoslovljen je svatko koji uđe u njegov dom, tako je i naše svetište, zahvaljujući donatoru Franji Greguriću, dobilo stubište dostojno Majci Božjoj Gorskoj.

IMG_4347 (Kopiraj)

Hvala svima koji su osjetili potrebu doći i zahvaliti na svemu dobrome što su doživjeli ove godine. Hvala svim svećenicima, pogotovo predvoditeljima misnih slavlja u svetištu i župnoj crkvi. Posebno hvala današnjem predvoditelju vlč. Ivici Budinščaku. Hvala našem zboru mladih “Vedrina” koji danas slavi 8 godina postojanja. Hvala Udruzi žena na pripremljenim kolačima, udruzi vinara “Klijet” na kuhanom vinu i tamburašima uz koje se malo i zapjevalo. Hvala ministrantima i zvonarki Danici. Na kraju, hvala svakome vjerniku, onome najmlađem i onome najstarijem, na molitvi, zagovoru ili tek riječi zahvale, najdražoj nam Majci Božjoj Gorskoj.

     

Podijelite s prijateljima:

One thought on “Nedjelja zahvale – 2015.”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.