Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

SRETAN BOŽIĆ! Žive jaslice – 2015

“Tradicionalni prikaz 2015 godina starog događaja kroz formu novinarskog intervjua prikazala je dramska sekcija KUD-a Lobor, dok je Isusa, Mariju i Josipa uprizorila obitelj Hudić iz Velike Petrovagorske.
Zahvaljujemo KUD-u Lobor kao glavnom organizatoru, udrugama: LD Oštrc, Kliet, Zagaj, Udruzi žena, Coprnicama, V+D+S+K kao suorganizatorima, gospodi: Zdravku Markulinu, Željku Šali, Tomislavu Kuhariću i Stanislavu Vargi, te velečasnom Vladimiru Drnetiću kao pokretaču i pokrovitelju ove vrijedne manifestacije.”

Preuzeto s VDSK Lobor – Viteško društvo Svetog Križa

     

Podijelite s prijateljima:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.