Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

Koncert zbora “Vedrina” 2015. godine

Ususret blagdanu Male Gospe naš zbor mladih Vedrina održao je svoj 6. po redu samostalan koncert u svetištu Majke Božje Gorske pod imenom “KLICAT ĆU TEBI MAJKO NAJSVETIJA”. Svakom godinom cure su sve bolje, a ove godine prvi put pod novim vodstvom prof. Ivane Erjavac Šeremet. Obogatila je naš zbor i zbog toga smo jako zahvalni Bogu, nebeskoj Majci i Dariu, koji je nju doveo u naš kraj, a ona njega nama. 🙂

A sam koncert obogatili su naši gosti: Zbor mladih “Lilium” iz Sesvetskih sela, Dječji zbor Sv. Ane Lobor, domaći dečki Klapa Purga i pijanist Jurica Vugrek te najbolji voditelj, naš bogoslov Matija Novački. I svi su oduševili! 🙂

Hvala svima koji su nas jučer došli podržati i tako nagradili naš rad! Hvala na svakoj lijepoj riječi, osmjehu, pljesku… Naš cilj je ispunjen – našoj Nebeskoj Majci poklonile smo za rođendan najdragocjenije što imamo, pjesmu koja je jučer pjevana iz srca i sa srcem! <3

Hvala i našem vjernom pratitelju koji i dalje prati svaki naš ton negdje u pozadini 😉

Evo i djelića atmosfere s koncerta, zahvaljujući snimateljima i fotografima Marku i Lovri, i što na kraju reći nego vidimo se i dogodine, na 7. koncertu Zbora mladih Vedrina!


     

Podijelite s prijateljima:

One thought on “Koncert zbora “Vedrina” 2015. godine”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.