Trg sv. Ane 1, 49253 Lobor

049/430-040 zupalobor@gmail.com

Svjetski dan mladih!

DRAGI MLADI!

Sljedeće godine u Poljskoj u Krakowu održat će se Svjetski dan mladih! Budući da cijeli program traje dva tjedna, na razini dekanata je odlučeno da ćemo i mi sudjelovati od 28.07. – 01. 08. 2016. Za susret u Krakowu prijavljuje se župi, a mogu se prijaviti osobe od 17 ( uz pristanak roditelja) do 30 godine.

NOVA OBAVIJEST: 

(Promjena u cijeni)

Naime da bi se ušlo u Krakow na sam susret, dobilo ulaznice i sl. Poljska je odredila pakete, najniži paket iznosi 100 eura po osobi, tako da se plaća sljedeće: Prijevoz i smještaj sa putnim osiguranjem iznosi 160 eura + 100 eura paket po osobi = 260 eura po osobi.

Plaćanje će biti moguće i po ratama mjesečno. Kod prijave je važno navesti: ime i prezime, datum rođenja, broj mobitela, e- mail te broj putovnice ili osobne iskaznice.

Prijave traju od 22. 11. 2015. do 01. 01. 2016.. Svatko tko se prijavi biti će dužan sudjelovati u župi na katehezama pripreme za Krakow.

     

Podijelite s prijateljima:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.