Župa svete Ane Lobor

Župa Lobor spominje se prvi puta 1334. godine u statutu goričkog arhiđakona
Ivana: Item ecclesia de Lobor. Također se spominje i u popisu župa zagrebačke biskupije
iz 1501.: Benedictus plebanus de Lobor.

RASPORED SVETIH MISA

ŽUPNI LISTIĆ

Ako na mobilnom uređaju nije moguće otvoriti župni listić, možete ga preuzeti klikom na tri točkice s desne strane -> Download PDF File.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Župni ured

vlč. Tomica Božiček

zupalobor@gmail.com

049/ 430 040

Trg sv. Ane 1
49253 Lobor
Hrvatsko Zagorje, Hrvatska

Uredovno vrijeme župnog ureda

ČETVRTAK:
09:30 – 11:00
PETAK:
16:30 – 17:30

Poštujmo uredovno vrijeme, stoga vas ljubazno molim da odsada potvrde i upis svetih misa obavaljate tijekom uredovnog vremena. U slučaju HITNOSTI oko podjele sakramenta bolesničkog pomazanja i ispovijedi starijih i nemoćnih te dogovora oko sprovoda, možete nazvati u bilo koje doba! U slučaju sprovoda, potrebno se najprije javiti svom svećeniku.