Dječji zbor sv. Ana Lobor

Dječji zbor sv. Ana Lobor vodi Ivana Erjavec Šeremet,
a svojim pjevanjem uveličavaju sveto misno slavlje svaku nedjelju u 18:00 sati.
Dječji zbor župe Lobor osnovan je u jesen 2006.godine. U početku je bilo samo par djevojčica, a njihova voditeljica bila je Ana Šeremet, no s vremenom je broj članica sve više rastao. Danas zbor ima dvadesetak djevojčica osnovnoškolskog uzrasta. Zajedno sa Zborom mladih “Vedrina”, svake nedjelje svojim pjevanjem uveličavaju euharistijsko slavlje na svetoj misi u 18:00 sati, pomažu udruzi Sveta Ane te sudjeluju u ostalim župnim aktivnostima. Danas je voditeljica Dječjeg zbora Ivana Erjavec Šeremet, a probe dječjeg zbora održavaju se po dogovoru sa njihovom voditeljicom Ivanom. Dječji zbor sada već tradicionalno povodom III. dana trodnevnice uoči blagdana župe sv. Ana održava svoj godišnji koncert.