Mješoviti zbor župe Lobor


Svojim pjevanjem uveličavaju sveto misno slavlje nedjeljom u 7:30
u župnoj Crkvi svete Ane i blagdanima u 9 :00 sati u Svetišu Majke Božje Gorske.

Mješoviti crkveni zbor osnovan je 2002. godine, na inicijativu tadašnjeg župnika Ivana Hrastovića. Svih ovih godina broji oko 20-ak aktivnih članova. Na orguljama ih prati Marinela Levak. Svake nedjelje zbor pjeva na jutarnjoj svetoj misi u Župnoj crkvi, ali i na svim važnim proštenjima u Svetištu Majke Božje Gorske.
Od proljeća 2009. godine, na inicijativu sadašnjeg župnika Ivana Mikeca, višeglasno pjevanje (četveroglasno) zbora uvježbava prof. Josipa Hopek. 

Zbor je do sada najčešće u božićno i uskrsno vrijeme gostovao u Glini, Krašiću.
Za potrebe KUD-a Lobor uvježbavao je prigodne pjesme te nastupao na priredbama povodom manifestacije ‘Janino’ u Loboru, kao i na božićnim koncertima u crkvi. Također bilježe nastupe i gostovanja u Zadru, Vrbovcu.